Kontakt: +421 911 511 601

image

Sme kreatívny developerský tím zameraný na Váš moderný domov.

Sme stavebná spoločnosť ktorá primárne pôsobí v rámci celého Trnavského a Trenčianskeho kraja a jeho okolia. Ako stavebná spoločnosť sa neustále vzdelávame, aby sme nášho klienta vždy vedeli správne informovať o novinkách medzi stavebnými materiálmi, certifikáciami a normami materiálov, energetickými výhodami a pod.
Ideou spoločnosti nie je len množstvo realizovaných stavieb, ale predovšetkým počas realizácie stavieb vybudovanie korektných vzťahov s našimi partnermi založených na vzájomnej dôvere a spokojnosti.

Pri prvom stretnutí vám poskytneme čo najviac informácií a oboznámime vás s priebehom výstavby. Zabezpečíme podklady, uľahčujúce prípravu na stavbu vášho domu. Takto sa ľahšie rozhodnete, čo necháte na nás a čo si dokážete bezproblémovo vybaviť aj sami. Pomôžeme vám tiež nielen s výberom domu, ale aj s jeho umiestnením na pozemok a napojením na siete. Ak ste si ešte nevybrali projekčno-architektonické štúdio, ale máte návrh, pripravíme vám projekt a kalkuláciu. O všetko potrebné sa postaráme tak, aby ste si realizáciu vášho domu naozaj užili, mali tie najkrajšie spomienky a boli zaručene spokojní.

image

Čo robíme

Chcete mať približnú informáciu o cene Vášho projektu? Vyžiadajte si od nás cenovú kalkuláciu a vyčíslime Vám predbežné finančné náklady. Sumu následne upresníme aj na základe osobnej obhliadky. Zmluvný základ dáva našim zákazníkom garanciu dohodnutej ceny. To na čom sa so zákazníkom dohodneme zo platí.

Návrh

Pre klientov máme k dispozícii renomovaného architekta, ktorý vyhotoví projektovú dokumentáciu podľa jeho potrieb. Projektová dokumentácia je súčasťou každej stavby rodinného domu. Prioritou pre nás je poskytnúť naším klientom kompletnú projektovú dokumentáciu stavby na všetkých úrovniach. Počnúc od architektonickej štúdie, cez projekt pre územné rozhodnutie, projekt pre stavebné povolenie až po samotný realizačný projekt.

Interiér

Máme k dispozícii interiérového architekta, ktorý pre klienta vytvorí interiér presne podľa Vašich potrieb a predstáv a vypočíta cenovú kalkuláciu. Kreatívny dizajn a návrh interiéru, vizualizácia interiéru, profesionálna a presná realizácia. To je zhrnutie cesty od skvelého priestoru, k úžasnému, funkčnému, estetickému a bezpečnému interiéru, kde ľudia radi žijú a pracujú.

Plánovanie

Celý proces výstavby rodinného domu je od komunikovaný po etapách s klientom, od základovej platne, obvodových múrov a priečok, okien, elektroinštalácie, odpadov a prípadných zmien v projekte. K dispozícii je vybavenie stavebného povolenia a vybavenie prípojok. K dispozícii je nacenenie rôznych možností vykurovania od plynového cez podlahové elektrické, tepelné čerpadlo a ďalšie možnosti ako je fotovoltarika, klimatizácia ...

Náš tím

Peter Boršč

Konateľ / Majiteľ firmy

Tomáš Pátek

Konateľ / Majiteľ firmy